روزنگار يك معلم

يك معلم از تجربيات روزانه اش مي گويد

ثبت رکورد 1 میلیارد صلوات برای ظهور!
ساعت ۸:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٥/۱٢  

١- از روز اولی که در این وبلاگ می نویسم سعی کرده ام این وبلاگ وارد حریم مقدس سیاست! نشود. اگر هم در موارد نادری این اتفاق افتاده از منظر همین آموزش و بعضا پرورش بوده است. چرایش طول و تفضیل می خواهد که حالی برای نوشتنش نیست. از این حرف ها که بگذریم چند شب قبل تر رفته بودیم به مهمانی حاجی خوران! پسر 8،9 ساله ی فامیل که خیلی با ما اخت است ازم پرسید: "آقا سعید شما بسیجی هستی؟" با توجه به این که می دانستم در کلاس های تابستانی بسیج محل شرکت می کند زیاد تعجب نکردم. برای این که بیشتر بفهمم برای چی این سئوال را کرده پرسیدم:"چطور؟" گفت: "اگه بسیجی نیستید حتماً اراذل و اوباش هستید! طرفدار موسوی که بسیجی ها رو کتک می زنن" (بنده خدا معنی اراذل رو هم نمی دونست) در حالی که خنده ام گرفته بود گفتم:" این حرف ها رو از کجا شنیدی؟" گفت: "همین حرف هایی که توی تلویزیون می زنن"

2- به قول رضا امیرخانی چند وقتی است که بهمن 57 ساواکی شده ام! تو این دور زمونه که همه زدن تو خط ماهواره ما زدیم تو خط رادیو معارف! دلیلش رو صمد غفاری خوب می دونه! ویژه برنامه ای داشت در مورد نیمه شعبان و ظهور امام زمان(عج). لطفا به دیالوگ های زیر توجه کنید:

الف)
- برنامه ... بفرمائید.
-سلام
-سلام
- می خواستم تو بخش صلوات شرکت کنم.
- چند تا صلوات می خواستین بفرستین؟
- یه میلیون تا! 500 هزارتاشو فرستادم. بقیشو هم تا نیمه شعبان می فرستم.
- آل یس چی؟ چند تا براتون بنویسم؟
- 50 تا بنویسین.
-التماس دعا. راستی شما رکورد دار فرستادن صلوات تا این لحظه هستین!

ب)
- سلام از روستای ... بندرعباس زنگ می زنم. 10 هزار تا صلوات برام بنویسین.
- آل یس چی می خونین یا نه؟
- نه من باید تو این سه روزختم قرآن کنم. نمی رسم. البته بگم که من این دعا رو حفظم و خیلی هم می خونما. خدحافظ و ممنون از برنامه خوب و معنوی تون

ج)
- سلام. لطفا 10 هزار تا برای من بنویسین. 3 هزارتاشو خودم می فرستم 7 هزارتاشم می خوام تو جلسه مون پخش کنم بین خانوما
- خدا حفظتون کنه

د)
مجری برنامه: آی مردم خوب و شریف. تا این لحظه رسیدیم به آمار 14 میلیون و 756 هزار و 124 صلوات و 765 هزار و 845 زیارت آل یس. امیدوارم که روز نیمه شعبان رکورد بزنیم و اعلام کنیم برای ظهو آقا 1 میلیارد صلوات فرستادیم.

!!! یادش به خیر یکی از بزرگان می گفت هرموقع به مشکلی برخوردی یه دونه صلوات نذر کن. مشکلت حله. نمی دونم چرا با رکورد یک میلیاردی هم مشکلاتمون حل نمی شه!

!!! از نقش جدید رادیو معارف که نقش تجمیع کننده ی صلوات ملت رو بر عهده دارن تشکر می کنم. الحق و الانصاف صلوات هایی که خارج از این محدوده فرستاده می شن عمل نمی کنن! 

3- راستی یه بنده خدایی تو یه برنامه دیگه تو همین رادیو معارف می گفت:"وقتی آقا ظهور کنه اندک مخالفان حضرت که صهیونیست ها هستن هم به زودی نابود می شن." آیا وقتی آقا ظهور کنه بزرگترین مشکلش همین صهیونیست ها هستن؟

العجل


کلمات کلیدی: دل نوشته