روزنگار يك معلم

يك معلم از تجربيات روزانه اش مي گويد

گازگرفتگی
ساعت ٩:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/۱٠/۱٤  

خوستم دوشنبه بنویسم که پرشنبلاگ در حال تعمیرات بود. خواستم چهارشنبه بنویسم که اینترنت در اختیار نبود. همین شد که امروز می نویسم. البته این نوشته را یک بار دیگر هم نوشتم که رایانه قاط زد و نوشته ها پرید!

۱- تا حالا شده برین سر جلسه و اون وقت جای امتحان پایان ترم ، آزمون میان ترم رو ازتون بگیرن و شما هم شاد و شنگول بشید و در پایان امتحان بفهمید که این فقط دستگرمی بوده و امتحان اصلی در راهه! امروز این اتفاق برای بچه ها افتاد. قیافه هاشون دیدنی بوده!

۲- خبر رسید که دیشب آقایان قدیم، علیرضا مقیمی، نعمت و احمدزاده عزرائیل را جواب کرده اند. این عزیزان معلم که در سفر هستند دچار گاز گرفتگی شده اند و در آستانه ی ورود به ملکوت خدا به دادشان رسیده و آقای قدیم که متوجه شده بوده بقیه را بیدار کرده است. شکر خدا در حال حاضر در صحت و سلامت به سر می برند.

۳- یکی از دوستان دوران دبیرستانم 11 روز است که در حالت کماست. فرزاد سمیعی به شدت مصدوم شده است. امیدوارم که هر چه زودتر خداوند شفایش دهد. برای سلامتی اش یک حمد بخوانید.

۴- شاید باور نکنید ولی با کل مصیبت های تصحیح برگه عاشق تصحیح هستم!

۵- دارم درس می خوانم. شروعش سخت است اما خدا را شکر رله می شود! بنابراین تا دو ماه فقط پنج شنبه ها می نویسم و کمتر مزاحم مخ دوستان می شوم. دوستان شب های جمعه مراجعه کنند و فاتحه ای قرائت نمایند!

۶- مهرباران در راه است...


کلمات کلیدی: