روزنگار يك معلم

يك معلم از تجربيات روزانه اش مي گويد

توفیق اجباری لطیفی!
ساعت ۱٠:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۸/٢٦  

 

توفیق اجباری لطیفی!

هر انسانی نهایتاً درونیات خود را می ریزد روی میز! درست مثل همین رفیق سابقمان آممدحسین لطیفی سازنده ی سابق روز سوم و صاحبدلان و مسیر سبز و وفا و خوابگاه دختران و ...

دیشب تصمیم دسته جمعی فک و فامیل بر این قرار گرفت که برویم سینما آن هم از نوع رفیق بد. در جریان رایزنی ها کم کم تبدیل شد به رفیق اجباری! و در نهایت تیر آخر را زدند: برویم توفیق اجباری نه به خاطر گلزار بل به خاطر محمد حسین لطیفی!

۱- کل فیلم یک قطار از جک های بامزه و بیمزه بود که می توانست در هر زمان دیگری اتفاق بیفتد و در کل باید گفت که سناریو و داستان تعطیل

۲- اگر سردار رویانیان فیلم را ببیند نامرد است اگر لطیفی و گلزار را جریمه نکند. نمی دانم با ماشین سرباز! (سر نپوشیده!) در خیابان ها گشت زدن جریمه دارد یا نه اما این را می دانم که ۳ بار صحبت کردن جناب گلزار و ۱ بار صحبت کردن با موبایل سرکار علیه کوثری در هنگام رانندگی حتماً جریمه دارد. آن هم نه از نوع چند هزار تومنی بلکه از نوع چند میلیونی. این همه زور می زنیم فرهنگ در مخ بچه های ملت بچپانیم آن وقت برادر خوشتیپمان به بادش می دهد.

۳- قابل توجه خواهر ارجمند سرکار علیه دکتر واعظ جوادی ریاست محترم محیط زیست: به دنبال اقدامات خلاف شئون جناب گلزار، پرتاب زباله به درون رودخانه هم اضافه می شود. اگر حال داشتید شما هم می توانید رسیدگی کنید.

۴- در اردوها کلی به بچه ها می گوئیم لطفا در محیط داخلی با شلوار زیر کامل! ( یعنی شلوارک نه!) تردد فرمائید. آقای رضا عطاران در صحنه های مختلف داخلی و خارجی با شلوارک جلوی بازیگران اناث رژه رفتند. کاش شاگردم بود!

۵- کل فیلم هجو زن سالاری و نمایش تبلیغاتی مزخرف بنز و تخم مرغ شانسی بود! باور نمی کنید فیلم را ببینید. البته این بار خواهش می کنم پولتان را دور نریزید. اگر وجدان دارید فقط منتظر خروج نسخه های قانونی فیلم باشید تا به فیض برسید.

۶- باید نقش به سزای بهاره رهنما را هم نادیده نگرفت که مزخرف ترین بازی عمرش را ارئه داد.

۷- کاش با بی حیائی مردم را نمی خنداندیم.

۸- محمد حسین لطیفی نشان داد که می تواند مزخرف بسازد کاری که از عهده حاتمی کیا و مجیدی و تبریزی و ... بر نمی آید.

۹- آقای لطیفی حیف از روز سوم. شما که گیشه را داشتی چرا؟


کلمات کلیدی: معرفی فیلم