روزنگار يك معلم

يك معلم از تجربيات روزانه اش مي گويد

نمايشگاه قرآن
ساعت ٤:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/۸/٢  

گفتم كه دو سه روز پيش با ۴۰ تا از بچه ها رفته بوديم برای بازديد از نمايشگاه قرآن . فضای خيلی قشنگی بود . البته ما نديد بديد ها مشغول ديد زدن در و ديوار مصلای امام خمينی بوديم كه فكر كنم هر سانتی مترش كلی خرج برداشته باشه . يكی از بچه ها می گفت : آقا می گن كمبود بودجه داريم اون وقت اينجا رو نيگا ...

۱- احمدی نژاد طبق قراری كه بود برای بازديد از نمايشگاه اومد . ما رو هم از طبقه ی دوم ريختن پايين تا فضای امنيتی فراهم بشه . از اين حرصم گرفت كه گويا توی تلويزيون گفتن بازديد ايشون كلا در بين مردم بوده . بعيد می دونم ما مردم بوديم !

۲- نمايشگاه كش اومده ولی كيفيتش همونه كه بود . زرق و برق اضافی تر  

۳- از غرفه ی بچه های ايسكا و ايكنا و كلا كانون قرآنی ها هم ديدن كرديم . رضايی زاده معاون ايكنا هم بود . البته به علاوه رضا ايراندوست دوره ۱۸ مفيد . اين جا هم از ديدن مفيدی ها بی نصيب نمونديم . اه

۴- بيشترين خريد بچه ها از نمايشگاه كتاب شناسايی جن بود !

۵- محمد مقيمی يك تنه كل نمايشگاه را به هم ريخت . بچه ها را فرستاده بود تا دعای مشلول پيدا كنند . بچه ها هم يكی يكی به كل غرفه ها سر زدند تا پيدا كنند . كم مانده بود سر در غرفه ها بزنند : دعای مشلول نداريم . لطفا سئوال نفرمائيد .

۶- خيلی خوش گذشت . برای اولين بار در تاريخ خاتم به موقع برگشتيم مدرسه . ۳ دقيقه به ده مونده بود كه به مدرسه رسيديم . والدين شوكه شده بودند .

نمايشگاه قرآن


کلمات کلیدی: