فقط یک ثانیه!

شوک - راهنمایی و رانندگی

در این هفته درسمان در پایه دوم رسیده بود به راهنمایی و رانندگی. یکی از دغدغه هایی که همیشه داشته ایم این بوده که بچه ها هر درس را لمس کنند نه حفظ. اواسط مرداد ماه تلویزیون یکی از برنامه های مجموعه شوک را که در مورد راهنمایی و رانندگی و تخلفات آن بود نشان می داد. فیلم بر روی خودم به شدت تاثیرگذار بود. آن جایی که می دیدی پدری برای یک ثانیه تخلف 6 سال است بچه اش را ندیده و در پشت میله های زندان است.

با هر بدبختی بود بعد از 10 روز دوندگی فیلم را از سیما فیلم خریدیم و برای بچه ها نمایش دادیم. حکایت این نمایش فیلم را هم خود بچه ها بهتر می دانند که چقدر مصیبت کشیدیم تا بالاخره یک دستگاه فرمت مورد علاقه ی ما را پخش کند!

امیدوارم هیچ وقت بچه های کلاسم را در چنین فیلمی نبینم چه به عنوان متخلف و چه به عنوان مجروح و مقتول!

/ 8 نظر / 21 بازدید
ظریف خالی

شما که مدرسه ی راهنمایی هستین اینجوری فعالیت می کنین ما که دبیرستان علوم انسانی هستیم باید سرمونو بندازیم پایین و فقط بیایم و بریم و درسارو حفظ کنیم.نه امکاناتی و نه اصلاحاتی!انقدر فضا بستست که وقتی می خوایم یه کلاس تاریخ راه بندازیم باید از اداره مجوز بگیریم.توی اون اداره هم که یه مشت....نشستن که دوقرون بارشون نیست!و عمرا مجوز بدن! راستی حالا که مقطع راهنمایی حذف شد شما چیکار می کنین؟

علی پورسلیمان

ماجراهای تخلف علی احمدی وزیر سابق آموزش و پرورش ... که با ارسال یک تکذیبیه مختومه شد !!

وحدانه

بابا شما خیلی اعصاب داری . ایضا حوصله .

حمید افشردی

بازم خدا رو شکر کنین روز پخش فیلم من تو مدرسه بودم ... وگرنه باید کل فیلم رو مثل قصه ی شب برا بچه ها تعریف می کردین!!! یا علی

ّّpooria olfati

سلام دوستتان داريم

حسینمطلبی

سلام اقای بابایی من مطلبی هستم امروز طرح شما خیلی خوب بود وبیام شما به دست داداشم رسید[هورا]