بچه ها خانه ی استاد این جاست

مزار استاد نیرزاده نوری، معلمی که با عشق معلمی می کرد.

٢۵ سال از وفاتش می گذرد...

(باغ طوطی - حضرت عبدالعظیم حسنی)

مزار استاد نیرزاده نوری

/ 23 نظر / 50 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نگارنده

خوب بود یه توضیحی هم میدادید واسه امثال بنده!

نگارنده

ممنون از توضیح‏تون. متأسفانه سن‎مون قد نمي‎داد. روح‏شون قرين رحمت حق باد! راستي با توجه به لينك شاگردان، متوجه شدم كه اينجا كسايي ميان كه مطمئناً بالاي 25 نيستن، شايد توضيح داخل پست واسه اونا هم لازم بود! يا حق!

سلام

سلام با آرزوی قبولی طاعات عید سعید فطر رو به شما و خونواده معززتون صمیمانه تبریک میگم . سرافراز و سربلند باشید

میرهادی

و حمل الزاد اقبح کل شیء اذا کان الوفود علی الکریم این را در مزار کسی دیده بودم..

میرهادی

و حمل الزاد اقبح کل شیء اذا کان الوفود علی الکریم این را در مزار کسی دیده بودم..

محمدحسین

سلام روح استاد شاد.حدود 20 یا 30 سال قبل یعنی در دوره نوجوانی از تلویزیون برنامه های ایشان را می دیدم. با آن چوب بلند و تکرار های شعر گونه.من هم خاطرات بسیاری در طول دوران کارم داشته و دارم که یکی یکی در وبلاگم می نویسم بیش از 150 خاطره نوشتم که تعدادی از آنها در حوزه آموزش است. اگر دوست داشتید بخوانید و نظرات خوبتان را برایم یادگار قرار دهید.شاید بهانه ای برای آشنایی بیشتر....

مجتبی عابدی

حالت خوبه

دوست مسافر کوچولو

سلام می خواستم معلم بشم ولی جرات اش رو نداشتم . رفتم تو شرکتی مشغول شدم ولی هنوز هم دلم می خواد . شنا رو دوست دارم ولی جرات به آب زدن ندارم . به محمد امین احمدزاده حسودی ام میشه . خیلی عقبم خیلی . تو همه چیز عقبم . تو دوست یابی تو کار و درس و معنویت و ... و خیلی شوت و پرت و ساده ام . می خواستم با تو و خیلی ها دیگه دوست بشم ولی همه سرشون جایی گرم و دستشون بند بود . مثل مهمونی شدم که حوصله اش سر رفته و فقط می خواد این مهمونی کسالت بار تموم شه . چاقوی مرصع و دسته طلا و جواهر نشان رو می خوام برای گوشت خورد کردن !