گه گه

در این درگه، که گه گه، که که و که که شود ناگه

مشو غره به امروزت که از فردا نئی آگه!

/ 11 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نسیم وصل

سلام عید میلاد امام علی بر شما مبارک [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] با "سناریوی القای تقلب" بروزم منتظر حضورسبزتان در نسیم وصل

محمد

همکار گرامی موفق وموید باشید

هورمزد یعقوبی نژاد

سلام. از لطفتان سپاسگزارم. من تهران هستم . حقوق می خوانم . هنوز خدمت سر بازی نرفته ام.در مورد سیاست هم درست فرموید واقعآ کاری بهش ندارم فکر می کنم انسان فکرش را اگر مشغول هنر کند به مراتب برایش بهتر است .و اتفاقآ دوست معلم خیلی زیاد دارم. حتی با معلم دینی سال دوم دبیرستانم رفت و آمد دارم. و هر سال با هم نمایشگاه کتاب می رویم. انشالله در طول سال تحصیلی بفرمایید کجا تدریس می کنید که یک دفعه بالای سرتان ظاهر شوم. موفق باشید و در پناه خدا.

علی یزدانی

سعید خان سلام خیلی مخلصیم تحویل بگیرید لطفاَ راستش ما اومدیم یه وبلاگ درست کردیم به اسم روزنگار بعد گشتیم دیدیم ای بابا شما از خیلی وقت پیشتر از ما از رو دست ما تقلب کردی و وبلاگ شما هم روزنگاره! خلاصه ما که اینقدر مخلصیم که با این تقلب شما هم کاری نداریم و می سازم.

بیگاه نویس

سلام. برای عرض تبریک تولدتون خدمت رسیدم. البته مدتها بود که وبلاگتونو از فید پی می گرفتم و قالب جدیدشو ندیده بودم. قالب جدید هم مبارک

ظریف خالی

من اولین بار این شعرو سر کلاس اجتماعی شما شنیدم.یادمه اون موقع با حذف سرکش های مصرع اول می خواستین که ما بریم دنبال فهمیدن اصل شعر.جلسه ی بعدی که اومدیم سر کلاس شما شعرو کامل با سرکش ها نوشته بودین.یاد باد آن روزگاران یاد باد...!

ظریف خالی

خب آره دیگه! من همون آیدین ظریف خالی ام! "دوست کوچولویی" که حالا یه کمی بزرگ شده...!![شوخی]

مجتبی

پس تو هم به میر حسین رای دادی

گلنوش

کاش اسم شاعر این شعر رو مینوشتید...