معلم و مدیر نمونه استان تهران

شاید یه کمی دیر شده باشه اما به هر حال باید نوشت. امسال برای اولین بار در مراسم معلم نمونه سال بر خلاف هر سال که فقط معلم های مدارس دولتی مورد ارزیابی قرار می گرفتند، معلم ها و مسئولان مدارس غیر انتفاعی نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

در این مراسم و برای اولین بار از ١۴ نفر از معلم ها و مدیران مدارس تهران تقدیر شد. و نکته ی جالب و زیبا برای من این بود که عموی بزرگوار -مجتبی بابائی- که بارها گفته ام برای من در معلمی یک الگوست، به عنوان معلم برگزیده ی استان تهران مورد تقدیر قرار گرفت. همین طور عزیز دیگر - آقای ابوالفضل منافی - که به واسطه ی عمو ٢٠ سالی می شود ایشان را می شناسم و در جریان زحمت هایش هستم به عنوان مدیر برگزیده ی استان تهران انتخاب شد.

مجتبی بابائی - معلم ریاضی نمونه استان تهران

ابوالفضضل منافی - مدیر نمونه استان تهران - مدیر مدرسه راهنمایی خاتم - منطقه 6

البته ناگفته نماند که خوشحالی ما ٣ ضاعف! هم شد چون خاله ی گرامی هم معلم نمونه شد. خلاصه تو کل فامیل ما موندیم!

امیدوارم هر کجا هستند موفق باشند و سایه شان بالای سر شاگردانشان باشد.

/ 20 نظر / 91 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آیدین

تبریک ما رو به تمام این عزیزانی که به عنوان معلم یا مدیر نمونه انتخاب شدن برسونین!! البته من خودم نمونه بودن بعضی معلم ها و مدیر راهنمایی خاتم رو به چشم دیدم! و هیچ وقتم از یادم نمیرن. امیدوارم سال بعد شما هم جزو نمونه ها باشین!

زهرا رسایی

انشاا... بزودی شما...

.:: ۞ امیرجلال الدین ۞ ::.

خبر ها قدیمی بود . پارچه تبریک را یک هفته پیش زده بودند سر در دبیرستان . به ما هم سر بزنید. خدافظ شما

حمیدرضا یاوری

سلام همکار گرامی از مطالب خوبتان تشکر می کنم دبستان عشایری شارع هم وبلاگ داره به ما هم سر بزنید [گل] باعث افتخار است که دبستان عشایری شارع را لینک کنید [گل]

گمنام

من من من من من من من من من من من من من من من من من من من من من من من من من ف.ف هستم

گمنام

معما:قانون 12 نیوتن چیست؟

حامد مروتی

سلام. سلام من رو به عموی گرامی برسون. من هم مدتی در خدمت ایشون بودم و از بودن در کنار ایشون لذت بردم. احتمالاَ باید آقای بایرامی رو هم بشناسید. من همکار ایشون هستم.

گمنام

بی سوادیا نمیدونی قانون 12 نیوتن چیه

گمنام

راستی اگه گفتی اسم من چیست

یار جوان صدر

سلام دوست من وبلاگ شما در حلقه وبلاگی یاران صدر ثبت شد. در صورت تمایل نداشتن به حضور در این حلقه وبلاگی با گذاشتن کامنت مدیر سایت را مطلع کنید. در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری از فعالیتهای این حلقه در دنیای مجازی به اطلاع شما می رسد. منتظر نظر شما هستم .