ثبت رکورد 1 میلیارد صلوات برای ظهور!

١- از روز اولی که در این وبلاگ می نویسم سعی کرده ام این وبلاگ وارد حریم مقدس سیاست! نشود. اگر هم در موارد نادری این اتفاق افتاده از منظر همین آموزش و بعضا پرورش بوده است. چرایش طول و تفضیل می خواهد که حالی برای نوشتنش نیست. از این حرف ها که بگذریم چند شب قبل تر رفته بودیم به مهمانی حاجی خوران! پسر 8،9 ساله ی فامیل که خیلی با ما اخت است ازم پرسید: "آقا سعید شما بسیجی هستی؟" با توجه به این که می دانستم در کلاس های تابستانی بسیج محل شرکت می کند زیاد تعجب نکردم. برای این که بیشتر بفهمم برای چی این سئوال را کرده پرسیدم:"چطور؟" گفت: "اگه بسیجی نیستید حتماً اراذل و اوباش هستید! طرفدار موسوی که بسیجی ها رو کتک می زنن" (بنده خدا معنی اراذل رو هم نمی دونست) در حالی که خنده ام گرفته بود گفتم:" این حرف ها رو از کجا شنیدی؟" گفت: "همین حرف هایی که توی تلویزیون می زنن"

2- به قول رضا امیرخانی چند وقتی است که بهمن 57 ساواکی شده ام! تو این دور زمونه که همه زدن تو خط ماهواره ما زدیم تو خط رادیو معارف! دلیلش رو صمد غفاری خوب می دونه! ویژه برنامه ای داشت در مورد نیمه شعبان و ظهور امام زمان(عج). لطفا به دیالوگ های زیر توجه کنید:

الف)
- برنامه ... بفرمائید.
-سلام
-سلام
- می خواستم تو بخش صلوات شرکت کنم.
- چند تا صلوات می خواستین بفرستین؟
- یه میلیون تا! 500 هزارتاشو فرستادم. بقیشو هم تا نیمه شعبان می فرستم.
- آل یس چی؟ چند تا براتون بنویسم؟
- 50 تا بنویسین.
-التماس دعا. راستی شما رکورد دار فرستادن صلوات تا این لحظه هستین!

ب)
- سلام از روستای ... بندرعباس زنگ می زنم. 10 هزار تا صلوات برام بنویسین.
- آل یس چی می خونین یا نه؟
- نه من باید تو این سه روزختم قرآن کنم. نمی رسم. البته بگم که من این دعا رو حفظم و خیلی هم می خونما. خدحافظ و ممنون از برنامه خوب و معنوی تون

ج)
- سلام. لطفا 10 هزار تا برای من بنویسین. 3 هزارتاشو خودم می فرستم 7 هزارتاشم می خوام تو جلسه مون پخش کنم بین خانوما
- خدا حفظتون کنه

د)
مجری برنامه: آی مردم خوب و شریف. تا این لحظه رسیدیم به آمار 14 میلیون و 756 هزار و 124 صلوات و 765 هزار و 845 زیارت آل یس. امیدوارم که روز نیمه شعبان رکورد بزنیم و اعلام کنیم برای ظهو آقا 1 میلیارد صلوات فرستادیم.

!!! یادش به خیر یکی از بزرگان می گفت هرموقع به مشکلی برخوردی یه دونه صلوات نذر کن. مشکلت حله. نمی دونم چرا با رکورد یک میلیاردی هم مشکلاتمون حل نمی شه!

!!! از نقش جدید رادیو معارف که نقش تجمیع کننده ی صلوات ملت رو بر عهده دارن تشکر می کنم. الحق و الانصاف صلوات هایی که خارج از این محدوده فرستاده می شن عمل نمی کنن! 

3- راستی یه بنده خدایی تو یه برنامه دیگه تو همین رادیو معارف می گفت:"وقتی آقا ظهور کنه اندک مخالفان حضرت که صهیونیست ها هستن هم به زودی نابود می شن." آیا وقتی آقا ظهور کنه بزرگترین مشکلش همین صهیونیست ها هستن؟

العجل

/ 15 نظر / 37 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تنها

ایمانمان را به تاراج می برند سخت و بیشرم! بزرگی از روشنفکران مذهبی که آنطور در نظر می آیدقرابت چندانی میانتان نیست می گفت جوانی که بتواند دین و ایمانش را در شرایط کنونی بر همان سبک و سیاق سابق نگاه دارد سخت ترین کار ممکنه را کرده است. می دانم چقدر برایتان ناملموس است و با گوشت و پوست و خونتان که حس نکرده اید متولیان و مدعیان اینگونه بی هیچ پرده پوشی تیشه به ریشه اعتقاد و حتی تن و بدنتان بزنند. اما یقین دارم آن دنیا همه مسئولند از حاکم و آمر مامور و عامل گرفته تا جنابعالی معلم و بنده ی شاگرد. ما که علی الظاهر قربانیانیم و لاجرم باید عقوبتان کمتر باشد. برای شما می ترسم که پدران مایید نقش های بیشمار هم در شکل گیری اعتقاد و ایمان ایفا کرده اید! سلامت و پایدار باشید

ناقوس

ناگهان آيينه حيران شد، گمان كردم تويي ماه پشت ابر پنهان شد، گمان كردم تويي رد پايي تازه از پشت صنوبر ها گذشت... چشم آهوها هراسان شد، گمان كردم تويي اي نسيم بي قرار روزهاي عاشقي هر كجا زلفي پريشان شد، گمان كردم تويي آيا ميشود اين جمعه، وعده ي ديدار باشد؟!

آفتاب

سلام اسم وبت را كه ديدم يك حس خوب به سراغم آمد حس خوب معلم بودن و مدرسه آخه منم معلمم و دلم براي مدرسه شاگردام بي قرار وبتان هم زيباست واقعا روز نگار است

برداشت های یک دبیر

سلام و عر ض ارادت خوشحالم که با وبلاگ وزین شما آشنا شدم. متاسفانه اینگونه است بنده کسی را سراغ دارم که دعا و صلوات از زبانش قطع نمی شود ولی همین آقا وقتی تیم مورد علاقه اش می بازد به جان زن و بچه اش می افتد. کاش و صد ای کاش ما دین را در خون خود تزریق می کردیم و ماحصل آن را در زندگی برداشت می کردیم.[گل]

علی نیکبخت

سلام علیکم . این روزها حال ما بد نیست غم کم میخوریم کم که نه هروز کم کم میخوریم. امیدوارم مسرور باشی. یاعلی

ای بابا آقای بابایی خب سر کلاس میگفتید وبلاگ دارید که بیایم بهتون سر بزنیم.

اندیشکده اینترنتی

با سلام. ممنون از مطالب مفيدتان.......اميدواريم از سايت ما هم که در زمينه آموزش و نرم افزارهای تحت وب آموزشی فعاليت می کند بازديد نماييد.

نازی

سلام وبلاگتون جز ئ فوق العاده هاست پرمحتوا و زیبا . خوشحال می شم بهم سر بزنید . و اگه مایل بودین تبادل لینک داشته باشیم

هورمزد یعقوبی نژاد

سلام. آمدم ببینم به روز کرده اید یا نه که دیدم نه! چه شده است که روزنگارتان ماه نامه شده است؟![لبخند]