خداحافظ علیرضا!

تو هفته ای که گذشت جلسه ی شورای دبیران خاتم بود. تقریبا نصف جمعیت جلسه رو نمی شناختم. اول خیال کردم اشتباهی اومدم ولی صدای آقای منافی واضح تر از این حرف هاست! از مدرس خواسته بودم اجتماعی کلاس های دوم و سوم را بهم بدن. لطف کردن اول ها رو دادن با یک کلاس دوم و یک کلاس سوم. برنامه ریزی تحت تاثیرم قرار داد!

از تمام این حرف ها که بگذریم بزرگترین اتفاق امسال نبودن علیرضا مقیمی در راهنمائی خاتمه. و البته حضورش در دبیرستان. با این که رفتنش به دبیرستان هم به نفع خودشه و هم به نفع مدرسه اما خاتم بدون علیرضا برام دلگیره. عادت کرده ام هر سوراخ سنبه ای رو که نگاه کنم یه نشونه ای ازش ببینم. از تابلوهای روی دیوارها تا در و تخته و پرده های اتاقش و ........ دلم تنگ خواهد شد.

علیرضا عبد مقیمی - عکس از محمد امین احمدزاده

/ 15 نظر / 42 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سروش

مگه میشههههههه؟[تعجب]

ایمان

تبریک می گم هم عیدو هم تغییرات در خاتم

سروش

یه استقلالی کم تر؟[خنده]

مسیح افشار

نمی گم حیف شد چون رفتن به دبیرستان. ولی به بچه های دبیرستان تبریک میگم. شما هم به ایشون بپیوندی بد نیست. حیف که من توفیق ندارم از درس دادن شما لذت ببرم .

سروش صبایی

به غیرته نه کمیت!(شوخی کردم)[ابرو]

شهاب

ایشون که از پیش ما هم رفتند.... دیگه آقا مقیمی رو نمی بینیم؟؟؟ !!! [ناراحت]

علی آقا مربی

به نظرم به نفع دو طرف بود. مخصوصا حالا که رفته بالا. اصل وسوسه هم از خودم بود. یکی دوتا مدرسه هم بهش پیشنهاد کردم. خودش رفت و نخواست. به نظرم یه مدت آب و هوای بالا شهر بخوره براش خوبه.

سعید سفر آبادی وحسینآبادی

واغن دلمان طنگ میشوود[گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه][گریه]......................................................................................................

ناشناس

بچه ها هر که اومده خوب کسیه قدرشو بدونین قبلنا هم اومده بود اما نمیدونم چرا رفته بود !

احسان

کاش آقا مقیمی نمیرفتن مشاور جدیدمون خیلی زد حال میزنه[ [ناراحت]گریه][گریه]