نبرد سیزدهم؟

http://events.yahoo.com/memorialday/2010/

 

ابرقدرت امروز جهان تا بحال 12 جنگ را پشت سر گذاشته. حالا یا جنگی که درگیرش شده یا جنگی که خودش به راه انداخته است. انتظار دارید دکترین چنین حکومتی بر چه مبنایی باشد؟ جنگ سیزدهمی رخ خواهد داد؟ نتیجه اش چه خواهد بود؟

/ 6 نظر / 22 بازدید
.:: ۞ امیرجلال الدین ۞ ::.

ایشاالله بعدیش خودمونیم. آماده ایم که با بمب هسته ای و ذوالفقار و شمشیر آرتور چنان مشت محکمی بر دهانش بزنیم که هیچ ارتودنسی نتونه ردیفش کنه یا علی [خنده][خنده]

علی

وا! چه حرفا! بسیار تعجب کردم حتی بیش از خبر ص 2 بی آرمانی! اما می شود 20 سال یک جنگ، شاید اگر به خیلی کشورها نگاه کنیم آمار شبیه این باشد!

یار جوان صدر

سلام به شما یار صدر عزیز 14خرداد امسال امام موسی صدر 82 می شود.82 سالی که 32 سال آن در اسارت گذشته است. ما جوانان ایران، امروز نام امام موسی صدر را از زندان فراموشی و غربت آزاد می کنیم تا فردا از اسارت لیبی رهایش کنیم. برای سهیم شدن در این بزرگداشت می توانید از محصولات طراحی شده یاران صدر در وبلاگ یا سایت خود استفاده کنید و یا در صورت تمایل یک پست از وبلاگ خود را به 14خرداد و تولد امام موسی صدر اختصاص دهید. در ضمن از شما دعوت می شود در روز تولد امام موسی صدر با مراجعه به سایت یاران صدر در جشن تولد مجازی امام شرکت کنید. منتظر حضور گرم شما هستیم.

آیدین

شما یه جوری صحبت می کنین که انگار راحت نشستین یه گوشه ی امن دنیا تو اوج آسایش و رفاه از دکترین کشورهای دیگه می گین و اظهار نظر می کنین.دکترین کشور ما چیه که مال اونا چی باشه؟!! بهتون پیشنهاد می کنم تا به سایت گمراه و فتنه گر!! تهران ریویو یه سری بزنین.یه مقاله اونجاست که مبنای دکترین ایران رو کامل توضیح داده.ضمنا با این اوضاعی که میبینیم اصلا بعید نیست که سوزه ی سیزدهم ما باشیم.خدا به خیر بگذرونه!![ناراحت]

سید

[گل][گل]سلام به ویلاگم تشریف بیارید.[گل][گل]